На Рівненщині вступна кампанія розпочнеться пізніше на 10 днів

У зв’язку з політичною ситуацією в Україні цьогорічна вступна кампанія на території всієї держави розпочнеться на 10 днів пізніше, аніж минулого року. Таке рішення  Міністерство освіти і науки було прийнято для того, щоб забезпечити можливість вступу абітурієнтів з Донецької та Луганської областей.

Як повідомляється на сайті управління освіти і науки Рівненської ОДА, цьогоріч прийом документів буде розпочато 11 липня, а завершено — 7 серпня. Таким чином, вступники з Донбасу матимуть близько трьох тижнів для того, щоб подати документи до обраного вищого навчального закладу на території України.

Тим часом з 21 травня розпочинається on-line перереєстрація на персональних сторінках абітурієнтів із Донецької та Луганської областей. Однак, правоохоронні органи не дають  гарантій безпеки для дітей та педагогів під час проведення тестування. 

Більше того, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації стверджує, що на сьогодні доставка тестових матеріалів до цих територій не є можливою.

Та абітурієнти, які з поважних причин не можуть скласти зовнішнє незалежне оцінювання під час основної сесії, а також вступники, які проживають у Донецькій та Луганській областях, зможуть пройти тестування у липні за таким графіком:

1 липня - географія

2 липня - фізика

3 липня - російська мова

4 липня - українська мова і література

7 липня - іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)

8 липня - математика

9 липня - світова література

10 липня - історія України

11 липня - біологія

14 липня - всесвітня історія

15 липня - хімія.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.