У Рівному збирають кошти на бронежилети

Збір коштів  для закупівлі бронежилетів військовослужбовцям, які виконують завдання у районах бойових дій на Сході України розпочала Рівненська ОДА. Кошти будуть надходити на рахунок одного з Благодійних фондів.

Реквізити рахунків та назву фонду будуть розміщені пізніше на сайті "ВСЕ"

Звіт про стан рахунку та надходження коштів на нього буде висвітлюватися на офіційному сайті Рівненської ОДА, щоб усі охочі могли ознайомитися. Після того, як буде зібрана достатня сума, ОДА закупить бронежилети для наших військових на Сході.

Консультацію щодо купівлі тих чи інших моделей цих індивідуальних засобів ОДА надаватиме ОК "Північ". Для цього до командувача ОК "Північ" вже звернувся з листом до голови Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

У свою чергу Сергій Рибачок зазначив, що бронежилет, який здатен витримати влучання кулі калібру 7,62 (снайперська гвинтівка) чи 5,45 (автомат Калашникова) коштує близько чотирьох тисяч гривень.

- Ми вирішили організувати збір коштів для придбання бронежилетів. Немає сенсу купувати один-два. Потрібно купити скажімо на роту чи взвод солдат. Коли буде зібрана достатня сума для придбання партії жилетів,  ми їх  вручимо адресно, в руки конкретним солдатам. Тому я просив би громаду долучитись до цієї справи, аже це може врятувати чиєсь життя, - сказав Сергій Рибачок.

 

Коментарі

Свидетельство фонда недействительное и возглавляет его взяточник ( информация "Четвертоi влади ")

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.