У Рівному банк викидає сім'ю з маленькою дитиною на вулицю

У Рівному молоду родину з трирічною дитиною виганяє на вулицю виконавча служба. А все тому, що їх будинок у кредитній заставі банку. Через двохкратне збільшення курсу подружжя не може виплачувати борг, тому банк вирішив забрати нерухомість. Про маленьку дитину подружжя не подумав ніхто. 

Будинок сім’ї Наумчуків, що знаходитья у Рівному по вул. Мірющенка, 32, який у 2004 році ущент згорів під час пожежі. На відновлення будинку, у 2007 році сім’я Наумчуків була змушена взяти кредит у банку.

- Вже два роки ми судимося з банком. Ми брали кредит, коли долар був по п’ять гривень, а зараз по 12. Банк почав піднімати нам відсотки по кредиту. Ми призупинили погашення боргу, бо нова сума стала для нас непідйомною, - розповідає жителька будинку Олена Наумчук.

Коли ж у 2010-му році у сім’ї народилася донечка, банк перешкодив батькам прописати дитину у будинку по вул.Мірющенка, 32. За словами членів сім’ї представники банку вилучили у них будинкову книгу.

- Недопустимо виселяти цю сім'ю на вулицю із малолітньою дитиною. Для вчинення будь-яких дій щодо нерухомого майна, право власності або користування яким мають діти, необхідний попередній дозвіл органів опіки та піклування, представників яких на даний момент тут немає, - зауважує депутат Рівнеради Анатолій Чугуєвець.

Тим часом батьки дівчинки звернулися до служби у справах дітей Рівненського міськвиконкому щодо захисту житлових прав їхньої малолітньої доньки Софії Наумчук.

Старший державний виконавець Руслан Полюхович заявляє, що усі мешканці будинку ще 22 травня були повідомлені про виселення та підписалися під тим, що до 26 травня підготують будинок до виселення.

У ході суперечок Сім’я Наумчуків відмовилася залишати житло без представника органів опіки. Державні виконавці згодилися повторно надати сім’ї відстрочку на підготовку до примусового виселення, яке відбуватиметься третього червня 2014 року.

Коментарі

Вибачите звісно, але це повний брєд...уклали кредитний і іпотечний договори (свідомо і явно не під примусом), користувались кредитними коштами...не платять заборгованість, судяться, програють суди... і раптом "НЕ МОЖНА ВИСЕЛЯТИ", про дітей згадали. Так створіть прецендент - тоді сміливо всім можна буде не виплачувати заборгованіості і не виконувати підписані ними договори...а, ну і ще пана Чугуєвця "найняти", щоб виступав із слізними промовами

ніхто не сперечається, що брати кредити в нашій державі дуже невигідна справа. Але ж ніхто не заставляє брати кредит? І пеня і дострокове повернення кредиту прописані в умовах договору. І ніхто ці умови від позичальника не приховує, позичальник має можливість і прочитати все і з адвокатом в банк прийти. Тільки хто ж їх читає. А банк так - із боргу 800 грн. може намалювати тобі 10 тисяч

Шкуродеры приватбанковские, решили и так в непростое время заработать. Эта семья взяла в кредит 70 тыс. долларов, до 2014 года уже погасила 40 тыс., и время до окончания кредитного договора у них еще есть. А банк, в свою очередь насчитал им пеню и поднял сумму долга до 80!!! тыс.долларов, ОБАРЗЕЛИ???? Не подавитесь??? Такие их методы, в безвыходное положение поставить, до отчаянья довести, баблишко забрать и семью выгнать. Хорошо что есть неравнодушные соседи, мыслящие люди и к стати (удивило) депутаты (я в шоке - респект), мы все встанем на защиту даже если государству плевать.

ЭТО НАША УКРАИНА. МЫ ЕЕ БУДЕМ ЗАЩИЩАТЬ!!!
http://maidanvideos.org/ua/news/eto-nasha-ukraine-i-my-bydem-ee-zach4ich4at

Знов ж таки шановна "псевдопресса", забула згадати про те що ці так звані "погорільці" мають такій собі двох поверховий будиночок на басів куті та два автомобіля. А на рахунок депутата - то це легенда яка за чужий рахунок робить собі рекламу прикриваючись майданом та смертями людей, а сам навіть не знає норм законодавства.

коли людина підписує договір про іпотеку, кредитний договір, про поруку - вона не дуже хоче вникати у всі договірні нюанси. Ціль одна - взяти гроші. Коли приходить час платити тоді і стикаються з "несправедливими" умовами, які і самі підписали і хочуть зробити все щоб відтянути час коли потрібно відповідати за свої зобовязання. І батьки, які взяли гроші і витратили на власні потреби прикриваються малолітніми дітьми, яких похапцем приписують надіючись на те, що ніхто їй чіпати не будуть. Тому Чугуєвцію і тому крепкому білявому хлопчині я порекомендувала ознамитися з законодавством, почитати судовому практику і свій запал показувати шляхом пропозиції законодавчих ініціатив.А державні виконавці - це люди, які виконують рішення суду, яке зазвичай пройшло всі інстанції і залишилось в законній силі. І таких справ тисячі

така проблема з валютними кредитами дуже розповсюджена. держава повинна думати не тільки про банки, а й про простих громадян.

Мораль сей басни такова - перед тим, як щось викладати в Інтернет, треба вивчати обставини справи з усіх сторін.

Дитина не проживала у вказаному будинку, до 26.05.2014 року , аж до поки не прийшли судовиконвці, ось тоді відразу з"явилась дитина. А кредит шановні, брався не під відбудову будинку а на тягачі, один благополучно стоїть в дворі будинку , а інший захований у Новому Дворі. А так нормально все, взяв гроші, а як віддавати то дитиною закрився та "мегаважливим" депутатом-люстратором Чугуєвцем, який що таке "правочин" не знає)))).

а що за банк. Ану гароїв назвати. А де прокуратура по захисту прав дітей.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.