Проти брата рівненського депутата можуть відкрити кримінальну справу

В Україні перевіряють неправомірне завищення колишнім керівництвом відомства і консорціумом ЄДАПС цін на бланкову продукцію. Як пише "Тиждень" з посиланням на "Обком", про це на прес–конференції заявив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар.

- Вже передані слідству матеріали щодо сотень мільйонів гривень, які були розкрадені, на наш погляд, і аудитом, який ми провели, цієї діяльності минулої влади, особливо МВС, дійсно були завищені ціни і дійсно відмивалися кошти МВС цієї корупційної структурою ЄДАПС. На сьогоднішній день ці факти передані слідчим органам, щоб розслідувати цю справу, - сказав Чеботар.

Заступник міністра внутрішніх справ зазначив, що слідчі також проводять перевірку причетності колишнього заступника голови Державної міграційної служби Василя Грицака, який є братом депутата Рівненської облради Віталія Грицака, до відмивання зазначених коштів. Також можливе відкриття проти нього кримінального провадження.

Чеботар підкреслив, що МВС повністю ліквідувало зв'язки з фірмою ЄДАПС.

«Ми повністю ліквідували зв'язку МВС з фірмою ЄДАПС, повністю, сто відсотків, жоден, навіть маленький документ, не випускається на ЄДАПС. Фірма, яка отримувала на бюджетних коштах колосальні доходи», - сказав він.

Чеботар поінформував, що в даний час всі замовлення на бланкову продукцію, включно з паспортами громадян України та закордонними паспортами, виконує підприємство Національного банку  - поліграфічний комбінат «Україна».

Нагадаємо,  що Міністерство внутрішніх справ вже заявляло про викриття корупційні схеми в діяльності консорціуму ЄДАПС. За інформацією МВС, колишній заступник голови Державної міграційної служби Василь Грицак здійснював тиск на правоохоронні органи з метою перешкодити розслідуванню.

Коментарі

ЭТО НАША УКРАИНА. МЫ ЕЕ БУДЕМ ЗАЩИЩАТЬ!!!
http://maidanvideos.org/ua/news/eto-nasha-ukraine-i-my-bydem-ee-zach4ich4at

коли вже зроблять ті біометричні паспорти?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.