Люстратори перегородили дорогу в центрі Рівного

Два бетонні леви перегородили в’їзд до одного з будинків на вулиці Поштовій, що у центрі Рівного. Це викликало неабияке обурення у мешканців, адже скульптури розташували прямо посеред дороги. А встановили їх члени люстраційного комітету в Рівненській області Наталія Мобіло та її мати Любов Чичук, щоб прикрити ями на проїжджій частині.

Сусіди обурюються, що через скульптури до будинку не могли під’їхати ані швидка, ні інший транспорт, і з острахом казали: що ж буде, якщо десь виникне пожежа, а леви не дозволять під’їхати до будинку вогнеборцям.

Відтак, звернулися до міського голови Рівного Володимира Хомка. Мешканці зібрали усі документи, що леви встановлені незаконно. Проте спроба мера розібратися у ситуації завершилася конфліктом із власниками скульптур. Адже ті звинуватили його у хабарництві та бездіяльності. А самовільне встановлення скульптур у центрі міста пояснили тим, що змушені були це зробити, бо перед будинком провалювався асфальт.

У свою чергу Володимир Хомко заявив, що незаконно встановленні скульптури неодмінно знесуть. Підтримали таку позицію під час обговорення питання і депутати Рівнеради. Щоправда, проект рішення з цього приводу не розглядали і за це не голосували.

Згодом комунальники таки забрали левів.

Відео: РТБ

Та радість мешканців з цього приводу була недовгою, адже вже зранку наступного дня власниці скульптур на їх місці поклали дві купи цегли. 

Відтак, мешканці будинку вирішили продовжувати боротьбу з люстраторами і написали колективне звернення у прокуратуру. Якщо ж реагування щодо цього найближчим часом не буде, мешканці кажуть, що самостійно боротимуться з нахабністю люстраторів і їх черговими «скульптурами» на проїжджій частині дороги.

Коментарі

Поки в Рівному будуть *правити бал* НЕгосподарі та НЕпатріоти ,до тих пір у нас будуть існувати проблеми із нелегальними забудовами Парку Слави,загарбання Апеляційним та Гоподарським судом жіночих консульацій,комерційні будівництва в історичній частині міста,дерибан земель поза містом.Впевнена,що Хапки від влади найдуть своє достойне місце на нарах,а не у владних кріслах.Питання тільки в часі

Дана проблема значно глибша,ніж описано тут так поверхнево.Так називаємі *мешканці,що боролися за знесення левів-це рівно 3 чоловіка з алкогольними проблемами ,яких підкупив власник(фельдшер) масажного салону -*Амма*,якому дуже заважає те,що до нього не можуть під,їхати на швидкісних джипах його клієнти,бо зі сторони *Надра Банку* парковатися їм не хочеться та й розумових здібностей не вистачає ,бо ж треба 29 метрів пішки пройти.Байки про те,що швидка чи пожежна не може проїхати-залишаються байками,бо ВСІ.хто знайомий із ситуацією ,достеменно знають,що проїзд є і завжди був із усіх сторін.І дуже добре про це знало МЧС,бо інакше вже давно це знесло бконструкції.*Леви*(тимчасові конструкції)були поставлені сумісними зусиллями жителів будинків 7а,8,9,10,11 ще в 2010 році,коли на багаточисельні звернення,щодо реконструкції каналізації та водопровідної системи на вулиці -Поштовій,яка є історичною спадщиною Рівного,не було жодної належної реакції з боку влади(особисто Хомка).Поки не буде проведено справжніх ,а не фіктивних)ремонтних робіт ,та не надано вулиці статусу пішохідної(так як ширина її становить лише 3м80 смі не має тротуарів ),жителі не дозволять і надалі розвалювати її,якби комусь не хотілося б цього.А вішати всіх собак на активних членів громадськості і розказувати ,шо вони нахабні люстратори -просто не витримує критики.Це можуть тільки особи,які по деяким причинам ,(чого б це?) дійсно бояться цього слова,як чорт ладана:))))

пофіг це до першого пожара , згоритьі буде дякувати левам)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.