Кількість наданих адмінпослуг на Рівненщині перевищила 23 тисячі

Протягом січня-квітня поточного року Центрами обслуговування платників (ЦОП)  Рівненщини було надано 23,3 тисяч адміністративних послуг.

Центрами надається комплекс послуг - адміністративних, консультаційних та інформаційних. Також до функцій ЦОПів належать функції прийняття податкової звітності та видача ключів електронного цифрового підпису.

Серед послуг, якими здебільшого цікавились платники податків, залишаються послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. За січень – квітень було надано близько 12 тис. таких послуг.

Також популярними залишаються послуги з реєстрації книг обліку розрахункових операцій та видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів. Цих послуг з початку року органами Міндоходів було надано 1,4 тис. та 1,5 тис. відповідно.

Оскільки пріоритетним у роботі ЦОПів є підвищення якості обслуговування платників, тому для оцінки цього показника, а також доцільності впровадження нових електронних сервісів щоквартально проводяться анонімні опитування відвідувачів. Більшість громадян Рівненщини задоволена діяльністю Центрів.

В області обслуговування громадян здійснюється у 16 Центрах обслуговування платників. Про це повідомляє ГУ Міндоходів у Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.