Рівнянам відкриють секрет "вічної молодості"

Бути здоровим та залишатися завжди молодим - це бажання чи не кожного. А здійснити таке бажання, як виявилося - досить легко, варто лише включити до свого раціону один продукт. Його можна придбати, як в інтернеті, так і у роздрібній торгівлі. Сама назва продукту несе у собі ключове слово - "Жива спіруліна". Цікаво, що цей продукт харчування вважається найпоживнішим у світі. Організація Об’єднаних Націй (ООН) не лише віднесла спіруліну до найбільш цінних джерел поживних речовин на Землі, а й рекомендує додавати до щоденного раціону дорослих та дітей.

Що таке "Жива спіруліна"?

Медичний словник, дає наступне визначення цієї синьо-зеленої водорості:
Спіруліна - це ретельно збалансований природою набір близько 2000 вітамінів (майже всі види, крім Д), 18 амінокислот, у т.ч. 8 незамінних, ненасичених жирних кислот, безліч мікро- і макроелементів, ферментів, рослинних пігментів, нуклеїнових кислот (ДНК, РНК) та інших біологічно активних речовин.

Чому варто розпочати вживати "Живу спіруліну"?

Відповімо лаконічно та аргументовано:

  • у ній в 6 разів більше вітамінів В12, аніж у яловичині;
  • у 3 рази більше білка, ніж у свинині та у 1,5 рази - ніж у сої;
  • у 25 разів більше Бета керотину, ніж у моркві;
  • у 100 разів більше заліза, ніж у яблуках та капусті;
  • та у 7 разів більше кальцію, ніж у молоці.

Хто її може вживати?

- Спортсмени. Вона ефективна при великих фізичних та імунних навантаженнях. Спіруліна є джерелом енергії та збільшує витривалість.

- Діти. Спіруліна є джерелом вітамінів, мікро-макроелементів. Допомагає швидко відновлювати організм після хвороб, а також підвищує імунітет.

- Вагітні жінки. Збільшує гемоглобін. Підвищує лактацію у жінок, які годують дітей груддю. 

- Для людей різного віку. Знижує рівень цукру в крові. Потужний антиоксидант. Нормалізує холестерин. Зміцнює імунну систему та повищує потенцію.

Приносить користь спіруліна і для людей, які дбають про зовнішню красу. З метою корекції ваги її вживають в комплексній дієті, оскільки вона нормалізує обмін речовин в організмі. Також рекомендують маски зі спіруліни: наносять на обличчя на 15-20 хвилин, потім змивають теплою водою. Курс 7-10 днів. Для боротьби з целюлітом дехто практикує спірулінові обгортування, які досить дорого коштують в косметичних салонах, а їх, до речі, можна успішно робити і в домашніх умовах. В інтернеті можна знайти розроблені маски з додаванням живої спіруліни для різних типів шкіри.

Як бачимо, спіруліна — це, на перший погляд, мікроскопічна водорость, або ж просто зелений натуральний продукт харчування, але за своїми характеристиками – вона справжній лікувальний гігант. 

Отримати детальну інформацію про Живу Спіруліну та можливість придбати її Ви можете на сайті: www.spirulina.rv.ua та за телефонами: (0362) 40-08-69, (097)38-19-100.

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.

на правах реклами