Рівненська митниця виявила порушень на 33 тисячі гривень

За минулий тиждень Рівненською митницею Міндоходів складено 18 протоколів про порушення митних правил на суму 33,2 тисячі гривень.

Зокрема, встановлено, що торік у червні  громадянином України через Ягодинську митницю ввезено автомобіль загальною вартістю 1300 євро (13896,79 грн. - за курсом НБУ на день переміщення через митний кордон України). У якості підстави, громадянин подав документ - договір купівлі - продажу.

До Головного оперативного управління боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями Міністерства доходів і зборів України надійшло звернення митних органів Литовської Республіки про підтвердження факту ввезення на митну територію України транспортного засобу.

В результаті опрацювання документів, встановлено, що автомобіль був проданий литовським підприємством громадянину України за ціною  3000 євро (32069,51 грн.). Таким чином, з метою заниження об‘єкта оподаткування, від митного контролю приховано справжню вартість товару. Про це повідомляє Рівненська митниця Міндоходів.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.