На Рівненщині змусили сплатити майже півтора мільйони гривень заборгованої зарплати

За період з січня по квітень 2014 року Головним управлінням юстиції у Рівненській області завершено 536 виконавчих проваджень щодо питання стягнення боргів із заробітної плати. 

У той час як в травні (станом на 20.05.2014) завершено 454 таких проваджень. За період з січня по квітень 2014 року завершено на суму 1 633 878 грн., із яких 1 119 667 грн. фактично стягнуто.  Також в травні (станом на 20.05.2014) місяці завершено проваджень на суму 1 459 349 грн., з яких 1 291 117 грн. фактично стягнуто. Про це повідомили у прес-сліжбі управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Рівненській області.

- Вказані зрушення стали можливими внаслідок проведення роботи з органами казначейства, щодо своєчасного виконання платіжних доручень органів державної виконавчої служби щодо перерахування стягувачам заборгованої заробітної плати, проведення роз’яснювальної роботи між стягувачами-працівниками щодо залишення за собою нереалізованого майна на умовах спільної власності, вилучення готівкових коштів з кас підприємств та інших заходів, - розповідає пані Лук’янова.  Поряд з цим, під залишок заборгованості проведені вичерпні заходи, передбачені законом. Кінцевий етап – реалізація майна боржників є одним із потенційних заходів до вирішення постановлених завдань щодо виконання вказаної категорії. Як показує практика, навіть, якщо майно не реалізовується, це створює передумови для його передачі стягувачам, - говорить Начальник управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Рівненській області Марія Лук’янова.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.