Програму святкування Дня міста та Дня Незалежності складатимуть рівняни

Міська влада просить рівнян дати свої пропозиції як цьогоріч відсвяткувати День Незалежності та День міста.

24 серпня жителі та гості Рівного, як і увесь український народ, відзначатимуть 23-ю річницю незалежності України, а в останню неділю серпня - День міста.

Щоб свята прийшлись до душі кожному рівнянину, управління культури  і туризму Рівненського міськвиконкому звертається до керівників організацій, підприємств всіх форм власності, благодійних фондів, громадських організацій, молодіжних об’єднань, творчих спілок, національно - культурних товариств, майстрів народної творчості взяти активну участь у святкуванні Дня незалежності  України та Дня міста Рівного та подавати свої пропозиції до 1 серпня 2014 року на адресу: м.Рівне, вул. Кавказька, буд.15, тел. / факс: (0362) 22-11-93, e-mail:turism70@mail.ru

Коментарі

Спидвей бы провести, а то уже давно его у нас не было

Влаштували б фестиваль пива. Чому в Словaчині, Чехії, Німеччині, Львові це норма і сприймається як пропаганда туризму, а фестиваль РІВНЕНСЬКОГО пива влада зганьбила. Ми йдемо в Європу чи вертаємося до сссссссср.

Кто предлагает -тот и платит,чем больше будет пропозиций тем больше городская влада залезет в Ваш кошелёк(мотивируя что сейчас скрута)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.