Жителі Рівненщини сплатять до місцевих бюджетів понад 12 мільйонів

Нинішня деклараційна кампанія  забезпечить місцеві скарбниці додатковими 12 мільйонами гривень. Саме така сума податку на доходи фізичних осіб визначена до сплати тим громадянам, котрі відзвітувалися про отримані, але неоподатковані торік доходи.

- За чотири  місяці цього року у податкових інспекціях Рівненщини про доходи прозвітувалося 8351 громадянин. Вони задекларували 350,2 мільйона гривень доходів. Майже 3 тисячам громадян буде повернуто на банківські рахунки  2,7 млн. грн.  зайво сплаченого податку, - зазначає в.о. начальника ГУ Міндоходів Дмитро Зайцев.

Про доходи, що перевищують 1 мільйон гривень, відзвітувалося 28 громадян. Загальна сума задекларованих рівненськими мільйонерами доходів – майже 90 мільйонів гривень.

Стосовно решти задекларованих рівнянами доходів, то найбільші статки вони задекларували від отриманого в спадщину чи в дарунок майна. Як свідчить аналітика, майже 1,5 тисячі рівнян задекларували 108,8 мільйона гривень доходів від спадщини.

Продаючи авто чи інше рухоме майно, рівняни отримали 51,9 млн. грн. доходів. Продаж нерухомості збагатив громадян на  9,4 млн. грн. Від здавання нерухомості в найм рівняни отримали 5,1 млн. грн.

Жителі краю також відзвітувалися про 3,1 млн. грн. іноземних доходів та 1,1 млн. грн. - інвестиційного прибутку. Про це повідомляє ГУ Міндоходів у Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.