Майбутні військові з Острога пройшли бойову підготовку

На Рівненщині вихованці Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою взяли участь в одноденному польовому табірному зборі.

Зокрема, офіцери-викладачі на загальновійськовому полігоні для близько 70 старшокласників навчального закладу провели заняття з вогневої підготовки, ознайомили з озброєнням і військовою технікою вітчизняних Збройних Сил, а також продемонстрували елементи проживання військовослужбовців в польових умовах.

- Ми щороку проводимо такі заходи, аби практично познайомити ліцеїстів з військом, - зазначив організатор польового табірного збору підполковник Ігор Тимощук. - Наші 10-класники добре засвоїли теорію в класах, і тепер час їм вийти на полігон і спробувати власні сили в обраній професії.

До слова, на полігоні якраз триває злагодження підрозділів окремої механізованої бригади, військовослужбовці якої й допомогли провести заняття. Так, ліцеїсти виконали вправи навчальних стрільб з автомата АК-74. Кожному для вогневих завдань видали по 20 набоїв. Старшокласники відвідали парк бойової техніки, де оглянули більшість зразків бронемашин Сухопутних військ ЗС України. А на базі польового табору військовослужбовців побачили як розгортається наметове містечко та організовується побут для різних категорій військовослужбовців.

Вихованці навчального закладу польовим табірним збором задоволені, адже впевнені у виборі майбутньої професії – захисника Батьківщини. Про це повідомляє прес-офіцер Міністерства оборони України у Рівненській області майор Олександр Гайн

Ключові слова: 

Коментарі

Вся інформація по Рівне на www.golosmista.com

Так тримати, молодці!!! Беріть по максимуму від того чому вас навчають у ліцеї.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.