На Рівненщині хочуть створити цифрову карту Google

Компанія «Google Україна» провела майстер-класи для державних службовців, працівників органів місцевого самоврядування та підприємців Рівненщини. Зокрема, учасникам заходу розповіли про переваги відкритого Інтернету та його вплив на зростання економічного потенціалу. Також навчили, які сучасні Google-продукти та сервісні платформи можна використовувати у своїй роботі.

Як повідомили у прес-службі Рівненської ОДА, навчання відбулося в рамках освітнього семінару «Цифрові технології в державному управлінні і місцевому самоврядуванні», організованого представництвом Google в Україні. Захід організовано за сприяння Рівненської облдержадміністрації та облради.

За словами першого заступника голови облдержадміністрації Юрія Приварського, використання нових сучасних технологій у щоденній роботі держслужбовцями забезпечить її відкритість та організує якісно новий зворотній зв’язок між владою і громадою. «Окрім цього створення цифрової карти Google (де будуть позначені усі підприємства краю, освітні заклади, історичні пам’ятки, туристичні маршрути тощо) забезпечить конструктивний діалог між представниками самоврядування, бізнесу та інвестиційних компаній»,- зазначив Юрій Приварський.

Впевнений, що це питання на часі і голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов. На його думку, представники влади, у тому числі й на місцях, повинні крокувати в ногу з розвитком сучасних технологій.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.