У Рівному на Костромській вимагають припинити вирубку дерев

У Рівному назріває черговий будівельний скандал. Запланована та затверджена генпланом шляхова розв'язка, що має об'єднати вулицю Костромську та бульвар Богдана Хмельницького викликала шквал емоцій у власників навколишніх будинків. Люди обурюються, втім не будівництву дороги, а безжальній вирубці дерев, які захищали їх від дорожнього бруду, повідомляє "Рівне 1".

Сьогодні тут на окраїні Рівного замість липової алеї сиротіють десятки пеньків. Проте і їх незабаром мають викорчувати із корінням . Адже тут згідно з генеральним планом забудови Рівного має бути шляхова розв'язка доріг, що з'єднає Грушевського та Костромську.

Саме винищування дерев обурило мешканців навколишніх будинків. Люди кажуть, їх позбавляють єдиного захисту від бруду об'їзної.

Люди скаржаться, бо вклали гроші не лише у будівництво своїх осель та посадку дерев, але й самотужки заасфальтували дорогу, якою тепер їздитимуть усі.

Обурення громади представники управління капітального будівництва розуміють, втім кажуть, усе роблять згідно з законом.

Та люди вимагають припинити будівництво та розробити новий план, відповідно до якого дерева залишаться біля дороги, відтак захищатимуть людей від шкідливих викидів.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.