У Рівному вагітні матусі стали моделями

У Рівному відбулося фінальне шоу четвертого конкурсу для вагітних "Пузата мама". У SKYBAR MANHATTAN продефілювали цьогорічні учасниці проекту, а також матусі з попередніх конкурсів. Покрасувались на подіумі і наймолодші моделі.

 

 

Фінальне шоу «Пузатої мами» традиційно присвячене Дню матері та вкотре презентувало рівнянам найкрасивіших вагітних жінок Рівненщини. 

- Я впевнена, що усі наші вагітні матусі-учасниці продовжують доводити усім, що стан вагітності – це зовсім не перешкода для активного життя, - пояснює організатор конкурсу, керівник Сімейного клубу “Пузата мама” Оксана Кравець.

Фінальному шоу "Пузатої мами" передувала тривала підготовка, матусі стали учасницями різноманітних тренінгів, оздоровчих занять. Також вони відзнялися у креативній фотосесії.

- Програма проекту була справді насиченою і цікавою. Найбільше мені сподобались заняття в басейні. Ну і, звичайно, дуже цікавою була фотосесія в творчих образах з розмальованими животиками, - поділилась враженнями учасниця конкурсу Тетяна Корж.

Усі фіналістки під час шоу спробували себе у ролі справжніх топ-моделей, а окрім них по подіуму також дефілювали і найменші моделі - дітки, віком до 1 року. Усі фіналістки цьогорічної "Пузатої мами" отримали подарунки та нагороди від організаторів і спонсорів.

Ключові слова: 

Коментарі

"вкотре презентувало рівнянам НАЙКРАСИВІШИХ вагітних жінок Рівненщини" ---- !!!!!!!! Це що суб'єктивізм....так треба було - за версією сайту ЧЕСНИХ новин ВСЕ.....доросліше потрібно, доросліше

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.