Рівненські люстратори зацікавили державні органи

Про виселення людей із будинку на вул. Мірющенка,  виселення із гуртожитку УМВС на вул. Дворецькій, виконання рішення про вчинення дій ТзОВ «Ліон» щодо звільнення земельної ділянки говоритимуть у Рівному. Відбудеться це 30 травня під час прес-конференції начальника управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Рівненській області Марії Лук’янової.

Зокрема, детально обговорять питання примусової реалізації  описаного та арештованого державними виконавцями майна боржників, яка здійснюється в процесі примусового стягнення боргів,  викликає широке суспільне обговорення та виходить за рамки юридичного. Зачіпаючи права та інтереси власника майна, який позбавляється права власності в примусовому порядку, не тільки без врахування його волі щодо цього, але і всупереч їй, ця дія викликає невдоволення, а часто і обурення власника майна (боржника).

Поряд з існуванням названої проблеми, відсутність об’єктивного інформування про механізм реалізації майна, штучно створює інтригу навколо питання, яке, насправді, є простим та очевидним. Зміни, які щойно пройшли та відображені у нових нормативно-правових актах, також потребують свого висвітлення.

Також підніматиметься  питання стягнення боргів із заробітної плати ніколи не було та не може бути відомчим питанням одного із напрямків діяльності органів державної виконавчої служби. Актуальний стан, динаміка, а особливо перспективи виконання повинні своєчасно доноситися до відому громадськості.

Під час заходу повідомлять про позицію органів державної виконавчої служби, керівництва ДВС щодо громадського контролю за їх діяльністю, в тому числі діяльності люстраційного комітету.

Розпочнеться прес-конференція о 10 годині за адресою Замкова 22А, (ЦНТІ).

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.