"Поліська Січ" допомагає військовим у гарячих точках України

Днями рівняни прощалися з 17 загиблими під м.Волноваха Донецької області. У числі загиблих троє жителів Рівненської області. «Поліська Січ» також приносить свої щирі співчуття землякам, які загинули захищаючи народ та територіальну цілісність України.
Задля запобігання нових смертей та покращення умов служби військовослужбовців звертаємось до мешканців Сарненського району родичі та знайомі яких несуть службу у гарячих точках в лавах Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ або у складі територіальних батальйонів. Також, висловлюємо подяку усім приватним підприємцям, які допомагають військовослужбовцям та прикордонникам.
- Іноді на війні бракує простого – чистих шкарпеток, цигарок, доброго слова. Просимо усіх небайдужих до долі захисників Вітчизни повідомляти про потреби земляків у штаб «Поліської Січі», - інформує сотник «Поліської Січі» Роман Захарчук.
Аби уникнути розповсюдження неправдивої інформації керівники та члени «Поліської Січі» повідомляють, що не є членами жодних партій, а представляють лише інтереси громади.
У зв’язку з небезпечною ситуацією на теренах України «Поліська Січ» продовжує набір добровольців для несення служби у рядах нацгвардії, батальйонів «Дніпро», «Азов», «Україна». Забезпечуємо екіпіровкою та проводимо навчання, зокрема по користуванню стрілецькою зброєю. Деталі за телефоном: 38(066)1193155.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.