Рівненським мобілізованим війну зарахують як трудовий стаж

Відповідно до ухваленого 27 березня 2014 року Верховною Радою України Закону № 1169 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення проведення мобілізації", що набрав чинності з 1 квітня 2014 року, унесено зміни до деяких законодавчих актів України.

"Згідно із змінами, працівникам, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, було встановлено гарантії збереження місця роботи, посади і середнього заробітку, але не більш як на один рік.

Також між роботодавцем та працівником, призваним на військову службу під час мобілізації, на особливий період, після 1 квітня 2014 р. зберігаються трудові відносини (але не більш як на один рік).

Згідно з унесеними змінами, на осіб, призваних під час мобілізації, поширюватиметься весь комплекс гарантій соціального і правового захисту, встановлених законодавством для військовослужбовців. Зокрема, відповідно до абзацу другого п.1 ст.8 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", час перебування громадян України на військовій службі зараховується до їхнього страхового стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби.

Разом з тим, за цей період особа, призвана на військову службу, отримує середню заробітну плату, яка нараховується з урахуванням положень".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.