Чому в Рівному ремонтують обрані дороги?

Минулого року з міського бюджету Рівного витратили понад чверть мільйона гривень на капітальний ремонт клаптика дороги, розміром 230 квадратних метрів на одній з вулиць міста. І все було б добре, якби не запитання: чому саме цю дорогу? Таким питанням задалася ГО «Рівненський громадський контроль».

- Зробили за понад чверть мільйона невеликий клаптик дороги по вулиці Грунтовій.  Відокремленої, навіть не проїзної. На частині цієї ділянки знаходиться аж чотири приватних будинки. Чому? Хто там живе? І що це за цинізм, коли з польової дороги за місяць роблять двополосну асфальтовану і називають це "капітальним ремонтом". А у мікрорайоні Тинне, де стоять вже цілі житлові квартали, по кілька років ніхто дороги не робить, - говорить голова громадської організації «Рівненський громадський контроль» Дмитро Якимець.

Ділянка вулиці Грунтової потрапила у перелік доріг, які будуватимуть, реконструюватимуть чи ремонтуватимуть в області у 2013 році. Потрапила у вищезгаданий перелік за пропозицією міської ради. Хто конкретно став ініціатором ремонту цієї дороги - в управління житлово-комунального господарства не розповідають.

- Я вам не можу сказати, від кого конкретно надійшла пропозиція, але хочу сказати, що ми маємо робити всі вулиці у місті. Там сьогодні чотири будинки, а завтра буде триста будинків. Вулиця буде зроблена і нею користуватимуться мешканці, - прокоментував начальник управління житлово-комунального господарства м.Рівне В'ячеслав Бережнюк.

Місцеві подейкують, таку невелику ділянку дороги зробили тому, що в одному з цих будинків мешкають родичі народного депутата України. Крім цього, чимало питань щодо процедури, згідно з якою вказується, що робився капітальний ремонт на вулиці Грунтовій. Громадський активіст Дмитро Якимець припускає, щовиконані роботи  більше схожі на реконструкцію. Його думку підтверджують і фотографії з супутника. Вонивказують, на те, що геометричні розміри, а саме ширина дороги, змінені. Це підтверджують і місцеві мешканці. Мовляв раніше, тут була колія в ширину одного автомобіля. Нині ширина відгалуження вулиці Грунтової складає 5 метрів.

Відтак,  Дмитро Якимець звернувся до прокурора Рівного, аби останній дав оцінку правомірності дій усіх учасників такого «капітального» ремонту відрізку дороги.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.