Для 1200 рівненських випускників пролунав "Останній дзвінок"

Сьогодні у школах Рівного відбулись урочистості з нагоди закінчення навчального року. У доросле життя вчителі сьогодні відправляють 1 219 випускників, а решта школярів відправились на літні канілули набиратися сил для нового навчального року. Урочиста лінійка "Останнього дзвоника" відбулась і в Рівненській гуманітарній гімназії.  Прощались зі школою тут 64 випускника.

– Загалом у Рівному цього року 2 375 учнів завершують навчання в четвертому класі. Це більше, ніж поперед­нього року, коли їх було 2 366, - розповів начальник міського управління освіти Василь Харковець. - У початковій школі вже спостері­гається деякий ріст кількості учнів. А от у старших класах зберігається тенденція до зменшення числа випускників. Тут ще відчуваються наслідки падіння народжуваності 2000-х років. Навчання в 9-х класах завершують 1 906 школярів. Торік їх було 2 000. А от назавжди попрощаються зі школою 1 219 одинадцятикласників. Їх також менше, ніж у минулому навчальному році, коли в Рівному було 1 247 випускників.

Випускний рівненські старшокласники відзначатимуть завтра, 31 травня. О 17:30 випускники шикуватимуться у парку імені Тараса Шевченка. З 18:00 до 18:30 – відбудеться хода випускників головною вулицею міста.

На майдані Незалежності відбудеться вручення нагород медалістам та привітання керівників області. Цьогоріч медалями нагородять 80 випускників, з яких 66 учнів отримають золоті медалі.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.