Рівненський благодійний фонд "Скарбниця надії" збирає гроші на бронежилети військовим

Благодійний фонд "Скарбниця надії" відкриває окремий рахунок в банку і розпочинає збір коштів на засоби захисту для солдатів. Мова йде про бронежилети в кількості тисяча штук.

Орієнтовна вартість одного сучасного бронежилета четвертого рівня захисту становить 4000-4500 гривень.

Повний звіт збору коштів щоденно оновлюватиметься на сайті благодійного фонду "Скарбниця надіі"- poryatunok.at.ua та на сайті Рівненської ОДА- rv.gov.ua.

- Великою проблемою стало знайти фонд, який має діюче свідоцтво, - зауважив під час прес-конференції голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

- Ми долучились до збору коштів тому що ці солдати часто долучаються до здачі крові для онкохворих дітей. Тепер наша черга їм допомогти. ми мріємо, щоб їхня безцінна кров проливалася лишена станції переливання крові, а не зрошувала українську землю - розповіла заступник голови правління Благодійного фонду "Скарбниця надії" Мар'яна Рева.

Благодійний фонд "Скарбниця надіі": код ЄДРПОУ 37685693 р/р 26007336789202 АТ "УкрСиббанк" МФО 351005.

Призначення платежу: Добровільна пожертва для надання допомоги Збройним Силам України.

Пожертву можна перерахувати в будь-якому відділені УкрСиббанку та інших банків на території України.

Також для перерахунку коштів можна скористатися системою Приват-24 виконавщи в системі наступні кроки в меню - "Всі послугт" - "Платежі"-"По Україні" та заповнити всі необхідні поля в платіжному формулярі. Обов'язково потрібно вказати призначення платежу.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.