Голова Рівненської облради збирає воду для військових

Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов вирішив долучитись до ініціативи активістів та усіх небайдужих жителів України допомогти мобілізованим військовим. Зокрема, голова облради хоче доставити їм необхідну кількість питної води.

"Друзі. Нашим військовим, які незабаром поїдуть захищати схід України від терористів, потрібна допомога. Мене повідомили, що існує серйозна проблема із забезпеченням солдат питною водою під час майбутньої передислокації. Загалом потрібно 2 тисячі літрів негазованої води в тарі від 2 до 6 літрів. Зі своєї сторони роблю все можливе щоб вирішити проблему. Однак, хто має бажання і можливість долучитися, воду можна привозити до КПП Рівненського полігону або на прохідну обласної ради", - написав у Фейсбук Михайло Кириллов.

Коментарі

Кириллов збирає баклажки з водою. Слухай, не позорься вже. Ти вже давав "доручення" по блокпостах, тепер воду збираєш? То візьми та й перерахуй місячний заробіток своїх автомагазинів на придбання води для військових і вистави в інтернет скани чеків, і буде тобі щастя. НЕВДАХА.

Пане Михайло і його безкоштовний рекламодавець Кривошеєв. Навіщо робити PR на чиїйсь біді. Хочеш допомогти - допомагай. Вже з блок-постами зганьбився пан Кириллов.
Після того, як він нібито длоручив їх "виставити" була стрілянина на Поліссі. Що буде зараз боюся уявити.
Може досить ганьбитися?

проблеми з водою!?? оце дожились ***, а проблеми із бізнесом створеним на корупції та за рахунок майна громади Рівненщини відсутні. певно цивілізоване управління колись буде.

а якщо, якийсь диверсант добавить в цю воду будь-яку "гидоту" - хто буде відповідати?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.