Рівненський депутат хоче розпустити люстраційний комітет

Депутат Рівненської міської ради Анатолій Чугуєвець заявив про свій вихід із лав Люстраційного комітету Рівненщини. Про причини свого рішення міський обранець повідомив у відповідній заяві, яку він надіслав на редакційну пошту сайту "ВСЕ". Заява також адресована членам комітету.

"Я Чугуєвець Анатолій Олександрович будучи безпартійним увійшов до складу «Люстраційного Комітету в Рівненській області», як представник масивів Новий Двір та Басів Кут від громадської організації «Новодвірська Родина».  

Як член «Люстраційного Комітету», я активно і в повному обсязі виконував свої обов’язки в комітеті, однак, виходячи з ситуації, яка склалася спочатку в середині, а згодом і навколо «Люстраційного Комітету в Рівненській області», а саме;

- Невизначеність в законодавчому полі статусу та критеріїв роботи  самого «Люстраційного комітету», ми подібні до людей, що плавають в басейні без води – води немає, а ми плаваєм,

- Перебування в «Люстраційному комітеті» осіб, які пишаються своїм перебуванням в лавах КПСС,

- Осіб, які відкрито хизуються тим, що в свій час були таємними «освєдомітєлями»,  «стукачами» радянського КГБ.  Писали в КГБ таємні характеристики та доноси на людей, що вважалися не благонадійними для радянської влади ( на українських патріотів та людей, які вірили в Бога ), а також пишаються тим, що радянське КГБ за сумлінне виконання вищевказаної діяльності направило дану особу для проходження подальшого навчання,

- Непорозуміння з пресою,

- Постійні чвари між членами «Люстраційного комітету»,

- Нестриманість та неодноразові бійки з присутніми в залі людьми,

- Розправа чи виключення позастатутними нормами «незручних» людей з комітету, та ганебні прийняття рішення про видворення з залу громадськості призвели до того, що на рівні свідомості більшості мешканців нашого міста та області, а також посадовців різних рівнів «Люстраційний Комітет в Рівненській області» втратив до себе повагу та довіру і на мою думку, в такому вигляді і  складі,  не тільки не має морального права працювати, а і називатися «Люстраційним Комітетом» взагалі.

Виходячи з життєвої необхідності проведення в Україні люстрації посадовців всіх рівнів та в  існуванні постійно діючого люстраційного органу,  пропоную всім членам неполітичного об’єднання «Люстраційний Комітет» в Рівненській області само- розпуститися або реорганізуватися. В люстраційному комітеті не можуть перебувати особи які:

- були членами Комуністичної парті,

- співпрацювали з КГБ,

- являються державними службовцями посадовцями чи депутатами будь-якого рівня рад,

- головами політичних партій будь-якого рівня,

- особи які будь-коли чи вбудь-який спосіб були причетні до корупції.

Керуючись власним сумлінням висловлюю свою повагу та вдячність всім тим членам «Люстраційного комітету», які поділяючи  думку багатьох людей про необхідність проведення в Україні люстрації, з чистим сумлінням долучилися та без користі для себе звершують цей відповідальний труд в місті Рівне та прошу Вас з вищевказаних причин 02 червня 2014 року  розглянути мою заяву про припинення мого членства в «Люстраційному Комітеті Рівненської області», - йдеться у заяві депутата.

Коментарі

Вітя,ти мене дивуєш....Яким боком Чугуєвець до спокою в Рівному?і,якщо Чугуєвець чесний і порядний,то хто -падло?:))

Чугуєєвець нормальна,порядна людина.А ви всі просто лохи.тому що ви не розумієте скільки коштує на Рівнещині хвилина спокою.Хто не розуміє хай з'їздить на схід.Там лохам все нормально розповідять.Шабанов Віктор.

Хочуть люди гратися от і граються. Створили клуб ображених та обмежених.
Замість того щоб зайнятися чимось корисним займаються .... бозна-чим

Хто такий Чугуєвець щоб розганяти діючий комітет? Комітет працює і буде працювати і без Чугуєвця. Люди там працюють для держави а не для депутатів. За такий вчинок треба пролюструвати самого Чугуєвця.

Чугуєвець, ти просто баран, погоджуюсь зі всіма попередніми коментарями

Чугуевец- буратино за п'ять сольдо. Тварь редкостно- продажная. Фактически порешал Запорожца на секретаря городского совета всего лишь за 5000 дол.
Все вопросы решает за штуку зелени. Конченый.
Люстрационный комитет подстать ему. Городские лузеры с претензией на будущее депутатство.

Ще раз переконуєшся, що всі люстратори — психічно хворі. І пан Чугуєвець заодно. Воза ніколи не ставлять попереду коня. Так і з люстраторами. Спочатку треба прийняти закон, де розписати механізм. Лище тоді сідати за роботу. А вся діяльність люстраторів спрямована на чвари, боротьбу за посади. І чим вони кращі за Янека?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.