Рівненські університети потрапили до ТОП-200 в Україні

Цього року — восьмий випуск рейтингу, повідомляє інтернет-сайт "Євро Освіта". Відповідно до міжнародних принципів ранжирування університетів і передбачає проведення порівняльного аналізу досягнень вишів різних типів на основі низки універсальних критеріїв.

У використовуваній методиці діяльність вишів оцінюється з допомогою агрегованого показника (інтегрального індексу), який формується на підставі індикаторів прямого вимірювання (80%), експертного оцінювання якості підготовки випускників вишів представниками роботодавців і академічного співтовариства (15%), а також із використанням міжнародних наукометричних і веб-метричних даних (5%). Інтегральний індекс представлено трьома складниками: якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання, міжнародне визнання.

Найвище у рейтингу опинився Національний університет водного господарства і природокористування - 69 місце. На 105 позиції - Національний університет "Острозька академія". І під номером 189 в рейтингу ТОП-200 вишів України знайшов собі місце Рівненський державний гуманітарний університет.

А п'ятірка лідерів виглядає наступним чином:

1-2. Київський національний університет імені Тараса Шевченка

1-2. Національний технічний університет України"Київський політехнічний інститут"

3. Харківський національний університет імені В.Каразіна

4. Національний університет "Києво-Могилянська академія"

5. Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.