Рівненські екс-беркутівці на сході чекають підтримки земляків

Колишні співробітники рівненського спецпідрозділу "Беркут", які зараз входять до спеціальної роти міліції, досі перебувають на Сході. Наразі вони виконують завдання в рамках антитерористичної операції.

Журналісту сайту "ВСЕ" вдалося поспілкуватися з рівненськими екс-беркутівцями по телефону. Вони розповіли, що ситуація там напружена, адже вчора загинули їхні бойові побратими з інших областей. А більшість з хлопців, які виконують завдання на сході одружені, мають власні сім'ї, тому їм морально важко переживати всі ці події, знаючи, що вдома їх чекають рідні.

Екс-"беркутівці", як і більшість мобілізованих та силовиків потребують допомоги у вигляді засобів захисту, побутових речей та елементарної підтримки від мирного населення. Не будьте байдужими, допомагайте хлопцям захищати Україну!

Ключові слова: 

Коментарі

Трохи автори недопрацювали. Я не проти допомогти. Вкажіть якийсь номер рахунку, можливо можна купити конкретні речі і комусь передати з УМВС. Чи можливо родичі беркутівців займаються збором допомоги і можна з ними зв"язатись?

Как помочь?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.