Над загиблими на Донеччині рівненськими військовими чиновники знущаються навіть після смерті

Нагадаємо, в ніч з 21 на 22 травня під Волновахою Донецької області група терористів підступно напала на блок української армії, де службу несли мобілізовані військовослужбовці з 51 окремої механізованої бригади з Володимир Волинського. Серед 17 загиблих героїв – троє мешканці Рівненщини з Рівненського та Рокитнівського району. Це Андрій Нечипорук, Віталій Маринич та Леонід Озеранчук. Хлопців урочисто поховали на Рівненщині минуло тижня. Втім, пізніше з’ясувалось, що страждання родин загиблих на цьому на закінчаться. Адже тепер над ними та пам’яттю загиблих знущаються чиновники, які приховують обставини смерті військових та видають незрозумілі документи.

- Я вражений, як мало керівництво країни робить для своїх героїв і наскільки не цінує їхні жертви. Прикладом цього є ганебний факт бюрократичної несправедливості, виявлений на Рівненщині, - повідомив голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.   - В свідоцтвах про смерть наших хлопців, яких вбили біля Волноваху на Донеччині, чиновники спотворили причини та обставини їхньої загибелі. В документах вказано, що солдати загинули "на вулиці" від "поранень внаслідок нападу з метою вбивства чи нанесення ушкодження". Насправді ж, вони померли на полі бою під час проведення військової операції. Той хто зазначив невідповідний пункт при вказанні причини смерті хлопців практично позбавив сім'ї загиблих державного захисту. Спроби вирішити проблему на обласному рівні виявилися малоефективними, тому я звернувся до Петра Порошенка та Арсенія Яценюка з проханням вжити невідкладних заходів щодо встановлення відповідності у документах з реальними фактами загибелі військовослужбовців. Як голова обласної ради, я зроблю все можливе, щоб допомогти родинам загиблих. Адже сьогодні, як ніколи, військовослужбовці повинні відчувати, що Держава, яку вони захищають, дбатиме про них та їхні сім'ї.

Читайте також:

 На Донеччині терористи розстріляли мобілізованих з Рівненщини військових 

На Рівненщині прощались із загиблими на Донеччині героями "Небесного батальйону" 

Рівненський нардеп-соратник Януковича піарився на похоронах загиблих вояків

Коментарі

А еще там не указали, что по ним с украинских вертолетов шла прицельная стрельба, и пацаны только и успевали переспрашивать друг друга " это наши да? что они делают?", а теперь спросите оставшихся живых почему так украинская армия с ними поступила? Мои соболезноваия родным. Брата на брата натравили. Горе.

Підпис є, отож відоме й ім'я паскуди, будемо вдячні за його оприлюднення та адресу. Потрібно відрубати паскуді праву руку, якою воно така чворить.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.