Жителі Волновахи просять вибачення за вбивство рівненських солдатів

Місцеві жителі Волновахи прийшли покласти квіти та вінки до місця, де загинули українські бійціЖителі Волновахи вирішили вшанувати пам'ять українських військових, які загинули від рук терористів, на дев'ятий день після їх смерті.  Серед тих, хто прийшов – місцевий депутат, його помічник та волновашці, які перейнялися загибеллю бійців. 

Вони висловили співчуття родинам загиблим і сказали, що згодом у Волновасі поставлять пам’ятник для загиблих українських військових.

"Ми зараз скорбимо разом з Рівне, Івано-Франківськом та Волинню і схиляємо голови перед їхніми матерями та жінками. Пам'ятайте, ми разом з вами і не хотіли, щоб так сталося. Ми хочемо, щоб наша країна була єдиною", - сказав один із присутніх. 
Ще один із волновашців зауважив, що ніхто не хотів смерті українських бійців. "Нам жаль, що так сталося. Нехай не думають, що ми погані, бо ми цього не хотіли", - додав він. 
Потім усі присутні на вшануванні виголосили традиційне гасло: "Слава Україні! Героям слава!".
Місцеві меценати вже виділили кошти на встановлення на місці трагедії пам'ятника загиблим воїнам.
Подібні акції планують провести на 40-ий день і річницю трагедії. Також учасники акції найближчим часом планують відвідати батьківщину і родичів загиблих солдатів - уродженців Волині.

Коментарі

Чё теперь-то голову пеплом посыпать? Наверняка найдутся в вашем селе, кто и вас сдаст сепараторам.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.