Рівненські "тітушки" Кучерука напали на журналістів в Києві

Активісти народного депутата Миколи Кучерука та захисники головного міліціонера Рівненщини Миколи Щирука цього разу відзначились в Києві. Якщо в Рівному навідомі нападали на журналістку Інну Білецьку, то на столичному майдані вони на накинулись на знімальні групи більшості українських телеканалів.

"Європа?! Да я ї...в твою Європу!" - накинувся на групу журналістів майданівський абориген з оголеним торсом. Схоже, до ідеї Віталія Кличка “окультурити” Майдан Незалежності не всі поставились з ентузіазмом. Страх суботника декого навіть змусив накинутись на групу тележурналістів, які прийшли висвітлювати обіцяне прибирання, - повідомляє "Громадське". 

- Друзі, пам’ятаєте людей, привезених Лозяном і Кучеруком на Рівненський Майдан? Так от чоловік тієї пані з села Оженіно, яка била мене по руках, відзначився у Києві на Майдані нападом на журналістів. То вочевидь сімейне((( дескредитувати Революцію Гідності. Просто таки жах! - прокоментувала відзняте відео рівненська журналістка Інна Білецька. 

Нагадаємо, що під час зйомок рівненською журналісткою Інною Білецькою спілкування приїжджих людей, які на Віче підтримували начальника міліції Рівненщини Миколу Щирука, одна з їх компанії вдарила по руці журналістку та вибила в неї телефон.

Як розповідає сама журналістка Інна Білецька, вона знімала, коли активісти Євромайдану, які приїхали на підтримку Щирука спілкувалися між собою. Під час цього до неї підійшла жінка, яка вдарила її по руці та вибила телефон. Журналістка каже, що фактично це було перешкоджанням її професійної діяльності та нападом на журналіста. Далі до інциденту підключилися правоохоронці, які почали брати покази у присутніх.

Коментарі

Владу потрібно контролювати. Для цього створювати громадські організації з розгалуженою структурою: центальний осередок у Києві та підрозділи в обласних центрах, великих містах. Вони повинні мати офіційні адреси та офіси для забезпечення участі громади в управлінських державних рішеннях. А цих п"яничок-бомжів давно пора розігнати щоб не компрометували святу ідею за яку загинуло (і зараз гинуть) багато людей.

Зборище бомжів на майдані, пора його розібрати і всі барикади теж,і відправити всіх додому, а то кормлять, поять, дають "палатки над головою" то зрозуміло і без відео який контингет це притягує.

на території Майдану буде заборонена торгівля алкогольними напоями , а намети будуть перевірятися на наявність випили кожен вечір і ранок....і як,ці революціонери куЧИряка проживуть??:))

бомжі...хто дасть на випивку,за того і *воюють*:((давно пора на істарічєсекю родіну,по селам відправити..

(извините меня за не стандартную лексику)Таких майданівців, що вчора на столичному Майдані накинулись на знімальні групи більшості українських телеканалів.як цей абориген з оголеним торсом та придурковата, лохмата та п"яна тітка, у нас ,у Києві, на Майдані не було і зараз не може бути. Це просто рашенська погань. Вон из Киева ,рашенская нечисть и дебильная гадость, не оскверняйте память боцов Небесной сотни.

Загинули чесні і чисті душами,а пожити за чийсь рахунок вдосталь на теперішньому Майдані,Хочеш захишати демократію і Україну-тоді запишись у нацгвардію,ая к ні то додому працювати і досить бомжувати...

революция огыдности

Революція гідності перетворюється в революцію ОГИДНОСТІ!!! В січні та лютому люди гинули від куль, зараз- від запою, та тонуть в Дніпрі при відповідних обставинах! Звичайно тут їм краще, ніж на Сході!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.