На Рівненщині побільшало відходів

Вчені підрахували, наскільки за минулий рік на Рівненщині погіршало довкілля Протягом 2013 р. у повітря Рівненщини викинули 12 тис. тонн забруднюючих речовин. Проте, як зазначають екологи, це на 19% менше, ніж у 2012 р. Крім того, в атмосферу краю надійшло 1,2 млн.т. діоксиду вуглецю, який належить до парникових газів і впливає на зміну клімату.

У 2013 р. щільність викидів від стаціонарних джерел забруднення у розрахунку на 1 км2 території області склала 0,6 т проти 0,7 т у 2012 р., на одну особу населення — 10,4 кг проти 12,9 кг. Найбільш забрудненою є територія міст Рівного, Кузнецовська, Дубно, Острога, а також Здолбунівського, Рівненського, Костопільського та Дубенського районів.

Основними забруднювачами атмосферного повітря в області є ПАТ «Рівнеазот», ПАТ «Волинь-цемент», ТзОВ «Свиспан Лімітед», ТзОВ «Агроконцерн», ТзОВ «ОДЕК» Україна, ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря». На підприємствах області у 2013 р. утворилося 1587,1 тис.т відходів, що на 24% більше. Утилізували лише 3,6% із них.

Загалом у спеціально відведених місцях на території підприємств накопичилось 28206 тис.т відходів. До слова, протягом 2013 р. на охорону навколишнього природного середовища підприємства, організації та установи області витратили 312,1 млн.грн., повідомляє управління статистики області.

Ключові слова: 

Коментарі

Да, відходів побільшало. Особливо - у місцевих органах влади.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.