На Рівненщині підприємці не сплатили понад півтора мільйони соціальних внесків

Органи прокуратури Рівненської області постійно вживають заходи щодо виявлення та ліквідації заборгованості зі сплати коштів до фондів соціальної спрямованості.

Як повідомили у прес-службі установи, перевіркою, проведеною прокуратурою м. Рівне, встановлено, що посадові особи одного з публічних акціонерних товариств в порушення вимог законодавства умисно ухилилися від сплати понад 1 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

Аналогічне кримінальне правопорушення виявлено прокуратурою Рівненського району в діяльності однієї із агрофірм. Її керівник не сплатив вказаний обов’язковий платіж на суму понад 660 тисяч гривень. 
 
За цими фактами органами прокуратури області зареєстровані кримінальні провадження за ч. 1 ст. 212-1 КК України (умисне ухилення від сплати соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування). 

Досудове розслідування доручено проводити слідчим органам Міндоходів у Рівненській області. На даний час вживаються заходи до відшкодування вказаних заборгованостей. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.