Головному міліціонеру Рівненщини подарували труну

Активісти громадських організацій Рівненщини продовжили акцію протесту проти призначення начальника обласного управління МВС Миколи Щирука. Сьогодні, 2 червня, вони принесли під стіни управління  труну та похоронні вінки. 

 

Вже більше місяця триває "війна" громадських активістів Рівного проти Миколи Щирука, якого називають креатурою народного депутата від "Батьківщини" Миколи Кучерука.

Активісти збираються на акцію протесту під стінами обласного управління МВС мало не щодня. Тут уже влаштовували флешмоби, привозили шини, змушували міліціонерів переступати через власні тіла.  А сьогодні активісти "Жіночої сотні", "Рівненської варти", "Автомайдану" вирішили принести Миколі Щируку труну. Мовляв саме в ній похована громадська думка, яку проігнорувати при призначенні його на посаду.

- Ситуацію в області збурює лише одна людина, яка обійняла посаду без погодження громади. Миколи Щирук неодноразово порушував дане слово. Разом з нардепом Миколою Кучеруком вони привозили незрозумілих людей на свою підтримку, - зауважила лідер "Жіночої сотні" Ніна Скиба. – Тому наша акція символізує те, що громадська думка після призначення була похована у труні, а депутати-поплічники Щирука - накрили могилу вінками від свого імені.

Тим часом самого начальника обласної міліції Миколу Щирука активісти на робочому місці не застали. Міліціонери кажуть, що він поїхав до Костополя вирішувати питання призначення нового начальника райвідділу. Тим часом першому заступнику начальника УМВС Павлу Алексєєнку активісти передали звернення до міністра МВС Арсена Авакова, у якому дають два дні для вирішення питання відставки Щирука. Інакше – будуть багатолюдні акції протесту під стінами УМВС.

Коментарі

Пан Щирук , якщо люди вас так нехочуть то чому ви претеся ? Щоб увійти в "БРИГАДУ" Кучерука ? Але в його бригаді вистачає і його коханок , ви там геть зайвий ...

А Коваль? Хворий на голову лікар, який ховається за спини пацанків, бо сам боїться на вулицю вийти. Мабуть і в туалет ходить у супроводі.
Коваль, ти хворий

Громадська думка?? А чого 5 неадекватних чоловік , вирішують за всю громаду? Я не підтримую Щирука, але ви подивіться хто ці люди, Ніна Скиба, ще та щльондра, дає всім аби було самій тепло

Та достали ви вже із своєю "громадською думкою" "представники громадськості", глянте на результати виборів та узбагойтесь. У православному місті такі церемонії це недопустимо, креативні дибіли. А пану Ковалю пропоную повернутись на своє робоче місце, у лікарню, де його активність принесе більше користі простим громадянам.

При попередній "злочинній" владі новини починались з того, що десь побудували школу, дитячий садочок, дорогу. А при демократичних патріотах в новинах тільки вбивають, стріляють, труни дарують. Жить стало веселей.

Тільки хворі люди можуть таке зробити, направду люди подуріли, знайшли спосіб боротьби, одумайтесь!

моня берєх,недовго буде музика грати твоєму патрону:))сьогодні ЦВК оголосила Пінхуса Вальцмана президентом,тому авакян і його гоп-компанія разом з щур_уком, нехай пакують чемодани і запивають холодною водою заслані гроші:))

Это вы про себя ? Спите спокойно , тролль , получите свой гонорар.

Шановний , Миколо Олександровичу, не звертайте увагу , Ви все робите правильно, але пильнуйте, вороги і провокатори не сплять! Вони дихають Вам у потилицю!!! І чекають , коли Вас зламають! Ви - молодець !!!

Я не захищаю і не осуджую Щирука, але після такої ненормальної поведінки деяких громадян, в мене склалась думка, що тим людям з вінками і гробом необхідне примусове лікування в психіатричній лікарні. Свою дурість показали на всю Україну, і на Росію думаю теж.

Пане начальник управління! прийміть законні міри до даних громадян, оскільки в їхніх діях вбачаються правопорушення. І особисто я сприймаю це, як погроза Вашому життю і здоров'ю.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.