Прокуратура Рівненщини допомогла громадянам та державі на 10 мільйонів гривень

Завдяки ефективній представницькій діяльності органів прокуратури Рівненщини у 2014 році на користь громадян та держави стягнуто судами понад 10 млн.грн, - повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Так, вжито заходів до поновлення трудових та житлових прав соціально незахищених верств населення. Зокрема, за втручання прокурорів скасовано судом незаконні договори іпотеки, внаслідок яких в заставу банку було передано 35 квартир мешканців Костопільського району. Стягнуто трудівникам області півмільйона гривень нарахованої, але невиплаченої заробітної плати.

Відшкодовано коштів до бюджету на суму 2 млн.грн., стільки ж – у сфері паливно-енергетичного комплексу.

Попереджено незаконне надання та повернуто до державної і комунальної власності земель площею 38 га вартістю 1,4 млн.грн.

Про такі результати роботи повідомив заступник прокурора області Анатолій Хомич під час засідання колегії прокуратури області, на якому обговорено питання стану виконання представницьких повноважень щодо захисту інтересів громадян і держави.

У своїй доповіді він зробив наголос на важливості ролі прокурора у судовому процесі та використанні ним наданих повноважень. А також зауважив, що із врахуванням актуальних проблем сьогодення потребує удосконалення діяльність прокуратури щодо захисту інтересів держави у сфері державних закупівель, охорони навколишнього природного середовища, реалізації арештованого майна при виконанні судових рішень.

За підсумками роботи колегії прийнято рішення, спрямоване на активізацію представницької діяльності у вказаних сферах.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.