Будинок у Рівному від проросійських написів рятують і активісти, і комунальники

На сайті міського голови Рівного Володимира Хомка з’явилась інформація про те, що на стіні будинку, що на вулиці Директорії, таки вдалося побороти проросійський напис. Проте ця публікація обурила активістів, які фарбували стіну, адже в ній зазначалося, що це зробили комунальники. 

Тим часом у прес-службі Рівненської міської ради пояснили, що здобутки активістів ніхто не привласнює, вони просто не так зрозуміли зміст матеріалу.

- Ніхто не претендує на заслуги "флешмобівців" по зафарбовуванню написів проросійського змісту у жовто-блакитний колір. Ця історія триває вже не перший рік. Стіна будинку на вулиці Директорії, 6 замальовувалася раніше - у 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 та 2013 роках. Але не у жовто-блакитний колір, а у червоний колір стіни. Тобто, цей напис замальовувався й раніше, але останніми це зробили "флешмобівці" у 2014 році - у жовто-блакитний колір, - зазначають у прес-службі міськради.

Коментарі

а що,ті козломорді колорадські ватніки,що жили в тих будинках ще не повиздихували?чи,молода дегенеративна поросль вилазить?дихлофосу на всіх вистачить..

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.