Рівняни за два дні зібрали на бронежилети 32 тисячі гривень

Небайдужі до долі українських солдат на сході країни мешканці області та підприємства долучаються до акції по збору коштів на закупівлю бронежилетів військовим, пише "Четверта влада". 

Її оголосила Рівненська обласна держадміністрація та Благодійний Фонд «Скарбниця Надії», нагадує прес-служба Рівненської ОДА.

За два робочі дні з моменту оголошення реквізитів рахунку на нього вже надійшло 12 тисяч 75 гривень. Кошти на рахунок надходять як від пересічних мешканців Рівненщини, так і від підприємств.

P.S.Як повідомила щойно заступник голови правління БФ "Скарбниця надії" Мар`яна Рева, вже після завершення робочого дня на рахунок надійшло ще 20 тисяч гривень від аптеки Віса. Наразі зібрано більше 32 тисяч гривень

Нагадуємо, що інформація про стан рахунку оновлюється щодня на офіційному сайті Рівненської ОДА www.rv.gov.ua та на сайті Благодійного Фонду «Скарбниця Надії» www.poryatunok.at.ua, аби усі бажаючі могли ознайомитися.

 

Ключові слова: 

Коментарі

32 тисячі - це дуже добре. і пожертви підприємців - теж . мережа аптек - 20 тис. це просто супер. Хто - хто, а аптеки то заробили останннім часом неслабо, піднявши ціни на 30 - 40%.
але для довідки - бронежилет 4 класу захисту (мінімум необхідного на сьогоднішній день) коштує 6 - 6,5 тис. грн. Можливо, на "Все..." цілком випадково забреде хтось із обранців міста або області, а потім, на сесії ради цілком випадково читаючи різні "програми" , на які виділені державні гроші - на кшталт компютеризації села в Рокитнівському районі , на які виділено наприклад 250 тис або +/- . в проголосованому та затвердженому бюджеті області, можливо, щось ворухнеться в душі? а таких "програм" і "програмок" , по яких справно рухаються гроші з облбюджету - ім"я їм - легіон. а рухаються в якому напрямку? правильно! перед голосуванням за голову облради вимога була проголосувати за бюджет на 2014. А чиї фірми тендери виграли і кому гроші підуть - сіє тайна вєлікая єсть.

100 предметів броні з області - це вже новина і поступок.

а 32 тис.грн. - ганьба. і нічо не купити. Це як ті гроші які рівняни жертвували на Рівненському майдані. а потім деякі бігали за відомою дівчиною і питали - де? Віддай!
Утрясли б бюджет - міський чи області можливо і вивільнось би пару тис. карбованцев можливо і допомогли реально нашим.

а який приклад для України!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.