Люстраційний комітет Рівненщини продовжує розпадатись

В понеділок, 2 червня, на черговому засіданні Люстраційного комітету голова ГО "Бойовий Молот" Ярослав Гранітний заявив про вихід з цього об'єднання.

Про це повідомляє прес-служба ГО “Бойовий Молот”.

В усній заяві громадський діяч зазначив, що "наразі комітет є зборищем хапуг, більшість з яких не приймали участь в революції та не мають права займатись люстрацією".

"Рішення було прийнято,- наголошує Гранітний, - після того як з комітету почали усувати найактивніших членів, тим самим показавши свої справжні наміри.

Наразі заявляю, що я не хочу мати нічого спільного з цими людьми, адже на мою думку вони не мають ні морального, ні етичного права проводити люстрацію."

Довідка: голова громадської організації "Бойовий Молот" Ярослав ГРАНІТНИЙ під час революційних подій був замісником коменданта Рівненської облдержадміністрації, правою рукою голови політради УНА-УНСО Олександра Музичко. Голова Рівненської обласної громадської організації УНСО. Активний учасник революційних подій в Києві та Рівному.

Раніше із Люстраційного комітету вийшла одна із співзасновниць комітету Світлана Сирота. А нещодавно  з комітету вийшов депутат Рівнеради Анатолій Чугуєвець.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.