У Рівному розкажуть про дотримання прав жінок у владі

У Рівному на засіданні круглого столу відбудеться презентація результатів моніторингової компанії «Проведення функціонального обстеження місцевих органів влади щодо ефективності виконання державної гендерної політики». Дата та місце проведення заходу: 06 червня 2014 року, о 11.00 год., в залі прес-центру газети «Сім днів». (вул. Поштова 2, 2 поверх).

ГО «Центр політичних студій та аналітики» спільно з офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та за підтримки Фонду захисту прав людини Посольства королівства Нідерландів в Україні впродовж січня-травня 2014 р. здійснювали моніторингову компанію в Рівненській, Волинській, Тернопільській, Хмельницькій, Житомирській областях в рамках проекту

В роботі круглого столу візьмуть участь керівник проекту, заступник директора ГО «Центр політичних студій та аналітики»  Ольга Будник, координатор проекту в Рівненській, Волинській, Тернопільській, Хмельницькій, Житомирській областях, керівник Рівненського представництва ГО «Центр політичних студій та аналітики» Володимир Зиль.

До участі в роботі круглого столу запрошені представники Департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міського виконавчого комітету міської ради, Представник у Рівненській області зі зв’язків з громадськістю Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (Омбудсмена).

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.