Перлина Рівненщини - Біле озеро чекає на гостей

Реабілітаційно-оздоровчий комплекс Рівненської АЕС "Біле озеро" готується приймати гостей. З першого червня тут офіційно відкрився новий літній сезон, який триватиме до 31 серпня включно.

Про це повідомили в управлінні соціального розвитку РАЕС.

На території комплексу до послуг відпочивальників – прокат човнів і катамаранів, платна стоянка для автомобілів, їдальня та медпункт, є кілька продуктових магазинів. Ще минулого року на території комплексу облаштували пішохідні доріжки, привели до ладу піщаний пляж, встановили два фонтанчики з питною водою, опорядкували альтанки. Цьогоріч виконали капітальний ремонт санітарно-технічних приміщень, відремонтували частину будиночків, поставили нові лавочки. На любителів активного відпочинку чекають удосконалені спортмайданчики: баскетбольний, два волейбольні, футбольне поле та інші спортивні споруди. Саме на цих майданчиках з 25 по 29 червня пройде 12-а Спартакіада Організації молоді Атомпрофспілки.

Щороку реабілітаційно-оздоровчий комплекс «Біле озеро» приймає понад дві тисячі відпочивальників. Тут добре розуміють, що хороший відпочинок – це основа здоров’я і запорука працездатності.

Ключові слова: 

Коментарі

Повернулись ми з відпочинку на Білому озері і крім самого озера, ніяких плюсів там більше немає( Люди, тікайте звідти десяток дорогою! Там купа п'яноти, яка матюкається, розпуста, брехуха молодиця, яка дає чеки за в'їзд, взагалі не дала нам чек, бо так хлептала своє пиво, що нібито "забула", а коли ми її чемно попросили чек, то дала із простроченою датою! Біотуалетів ми там так і не знайшли, а до звичайного колишнього туалету за кілометр підійти не можна! А дорога до озера - це взагалі мрія працівників авторемонту! Суцільні ями! Куди ж ідуть гроші за в'їзд??? За легкову машину беруть 20 грн, а за бус 30-40 грн! З такими відкатами ми ще доооооовго будуватимемо нашу вільну незалежну державу!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.