Дитячі оздоровчі табори Рівненщини рекламуватимуть активініше через анексію Крим

Власні сторінки в Інтернеті мають лише два дитячі оздоровчі заклади Рівненської області: "Агатівка" та "Веселка", - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Багато інформації в соціальних мережах є про діяльність "Агатівки", "Веселки", "Корчагінця", "Електроніка-Рівне", "Джерельця" та "Берізки". Про решту - повідомлення містяться тільки на інформаційних порталах.

Враховуючи той факт, що мережа дитячих закладів оздоровлення в Криму скоротилася на 122 одиниці, потрібно краще рекламувати свої, у яких комфортно відпочиватимуть діти як зі Сходу країни, так і з Криму.

Про це повідомив в.о. начальника управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Віталій Ліпський на засіданні координаційної ради з питань організації і проведення відпочинку та оздоровлення дітей області.

А тому Міністерство соцполітики  рекомендує дитячим закладам оздоровлення та відпочинку створити Інтернет-сторінки та групи санаторно-оздоровчих закладів в соціальних мережах, де розміщувати інформацію про свою діяльність. Це допоможе швидко та якісно поширити інформацію про мережу оздоровчих закладів області.

Саме зараз в таборі «Електронік» оздоровлюються школярі з Луганську.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.