У Кузнецовську визначили лауреатів премії "Інтелект-2014"

Стали відомі імена лауреатів цьогорічної премії «Інтелект-2014», яку вручили у Кузнецовську, започаткованої головою благодійного фонду «Наш край» Василем Яніцьким.

 Перше місце і премію в розмірі 1200 грн. отримає дев’ятикласник Кузнецовської гімназії Микола Зектер, а дві других – по 1000 грн – десятикласники цієї ж гімназії Анастасія Ковальчук та Тарас Гаврилюк, пише 34400

Цього року премія «Інтелект» вручатиметься уже вчетверте. Вручається вона учням 9-10 класів за найвищі здобутки в обласних олімпіадах та різноманітних наукових конкурсах. У попередні роки її лауреатами були Юлія Почтар, Тетяна Мельник, Ірина Ляхіна, Юлія Горайчук, Петро Мельник, Тетяна Татусь, Вікторія Ляшик, Юлія Турчинська та Тетяна Лихацька. Більше десятка школярів отримали заохочувальні премії.

- Події останніх місяців показали, що майбутнє України – за молодими, активними, розумними і патріотичними людьми. Дуже хочеться, щоб наші випускники не їхали за кордон, а знаходили застосування своїм знанням і навичкам тут, у своєму краї. Зараз час великих змін, передусім – у суспільстві і в нашій свідомості. Майдан показав, що разом ми можемо багато, і молодь тут відіграла вирішальну роль, відкривши світу нове обличчя нової України. Я вірю, що пройде небагато часу, і ми будемо пишатися і нашим краєм, і нашою державою. А поки що – я радий підтримати наших юних і талановитих школярів, які зовсім скоро визначатимуть наше завтра, - зазначив ініціатор премії, голова благодійного фонду «Наш край» Василь Яніцький.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.