У Службі автомобільних доріг Рівненщини - кадрові зміни

2 червня в актовій залі Служби автомобільних доріг у Рівненській області відбулося представлення нового заступника начальника з експлуатаційного утримання доріг. Ним став 41-річний Микола Козачок, який останнім часом працював начальником відділу з експлуатаційного утримання автомобільних доріг Дочірнього підприємства "Рівненський облавтодор".

Почесною грамотою та подякою начальник Служби Юрій Проник відзначив попереднього заступника Анатолія Ковтуцького, та представляючи Миколу Козачка наголосив, що на нього покладена дуже велика відповідальність, адже йому випало очолити колектив працівників, що забезпечують утримання автомобільних доріг і штучних споруд та сприяють підвищенню рівня безпеки дорожнього руху в області.

Також привітали новопризначеного заступника начальника Служби автомобільних доріг директор Дочірнього підприємства "Рівненський облавтодор" Володимир Квачук з колективом та подякували за плідну і сумлінну працю у ДП. Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг Рівненщини.

 

Коментарі

Чому не проходив люстрацію. Де правий сектор, чому не блокують робочий кабінет, де жіноча сотня (десятка) ? Через руки цього козачка будуть проходити сотні міліонів гривень, а його життя не досліджене. На люстрацію запросити Ніколіну, хай розповість про свого земляка усю правду.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.