У Рівному та Здолбунові кімнати відпочинку на вокзалах безкоштовні для жителів сходу

Жителі східного регіону можуть скористатися на рівненському та здолбунівському вокзалах кімнатами відпочинку безкоштовно.

Як повідомляється на сайті Укрзалізниці, з метою забезпечення належного прийому громадян із дітьми, які змушені були виїхати з Донецької та Луганської областей у інші регіони країни, Укрзалізниця пропонує спеціально обладнані кімнати. Там можна знайти все необхідне, щоб переодягнути, умити дитину, підігріти для неї їжу і дати напитися, а також відпочити перед подальшою подорожжю.

Зокрема, матері з дітьми, які прибули зі східного регіону (з підтвердженням реєстрації Донецької та Луганської областей), можуть безкоштовно скористатися кімнатами матері та дитини на залізничних вокзалах станцій: Київ-Пасажирський, Суми, Харків-Пасажирський та Луцьк. За відсутності відповідних кімнат на тих чи інших вокзалах  – до послуг матерів зі дітьми, які прибули зі східного регіону, безкоштовне розміщення у кімнатах відпочинку. Зокрема, це стосується рівненського і здолбунівського вокзалів.

Уся інформація стосовно функціонування даних кімнат надається безпосередньо на вокзалах у Рівному та Здолбунові.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.