На Рівненщині обмежили рух вантажівок

Служба автомобільних доріг у Рівненській області та Дочірнє підприємство «Рівненський облавтодор» доводить до відома водіїв та керівників підприємств, що при підвищенні температури повітря до +28 С та більше, рух великовагового вантажного транспорту загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більше ніж 7 т призводить до руйнувань та деформацій покриття автомобільних доріг загального користування.

При цьому на їх відновлення та забезпечення безпеки дорожнього руху Укравтодор змушений виділяти значні бюджетні кошти, яких в умовах обмеженого фінансування дорожньої галузі не вистачає на проведення планових робіт.

Тому, на виконання вимог Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги», постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 №879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» та розпорядження Рівненської облдержадміністрації від 29.05.2007 № 258 «Про обмеження руху транспорту дорогами загального користування при високих температурах повітря», з метою збереження мережі автомобільних доріг від передчасних руйнувань  вводиться обмеження руху великовагових транспортних засобів в період з 10.00 год. до 22.00 год.

На дорогах в Рівненській області, де відображається найбільш інтенсивний потік великовагових транспортних засобів, встановлено  56 комплектів заборонних дорожніх знаків (3.3 з табличками «t0 > +280 С», 7.4.4) та 12 інформаційних панно щодо умов руху  у період спекотної погоди. Додатково надається інформація про обмеження руху на електронних табло, розміщених на автомобільній дорозі державного значення М-06 Київ – Чоп в межах Рівненської області.

Для відпочинку учасників дорожнього руху визначено 16 місць відстою великовагового транспорту на час обмеження руху, а саме: на автомобільній дорозі М-06 Київ-Чоп.

Шляховики Рівненщини спільно з підрозділами Укртрансінспекції, Державтоінспекції здійснюють посилений контроль за рухом великовагових транспортних засобів.

На дорогах області функціонують два пункти ГВК (габаритно-ваговий контроль) – цілодобовий стаціонарний на автодорозі М-06 Київ – Чоп, км 434 в с. Опарипси (кордон Рівненської та Львівської областей) та пересувний пункт ГВК, який  постійно передислоковується в різні місця на дорогах державного значення. Про це повідомляє керівництво Служби автомобільних доріг у Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.