Рівненщину відвідають представники Європейського Союзу

5 -6 червня відбудеться робоча поїздка в Рівненську область співробітників Представництва ЄС в Україні Домініка Папенхайма, представника ЄС - керівника сектору з регіонального і місцевого розвитку проекту ЄС, та Анни Ососінської (Польща) - експерта з питань фінансування та виконання проекту ЄС “Підтримка політики регіонального розвитку України”.

 У межах візиту 5 червня з 15 та 18 год. у приміщенні облдержадміністрації відбудеться зустріч іноземних гостей із головою Рівненської обласної державної адміністрації С.Рибачком.

У зустрічі візьме участь заступник начальника управління - начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації П.Коржевський.

Метою перебування представників ЄС є обговорення проекту “Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону”.

Перелік питань, що плануються для обговорення:

- обговорення формату співпраці в рамках реалізації проекту “Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону”;

- обговорення проблемних питань, пов’язаних з підписанням грантової угоди проекту “Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону”;

- узгодження бюджету проекту “Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону”. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.