Головний медик Рівненщини знає ідеальну модель медицини

Місцева влада сама має вирішувати, які медичні заклади потрібні у відповідному регіоні, а медперсонал має працювати відповідно до рейтингової системи. За таких умов в Україні почне діяти ідеальна модель медицини, - вважає начальник управління охорони здоров'я Рівненської ОДА Юрій Осіпчук.

Про це він заявив 4 червня під час засідання круглого столу на тему "Зустріч громадських активістів з начальником обласного управління охорони здоров’я Юрієм Осіпчуком. Перспективи розвитку медицини в Рівненській області". Організатором заходу виступила громадська рада при Рівненській обласній державній адміністрації.

- Нині медицина у нас фінансується по залишковому принципу. Тобто, що залишилось у бюджеті те і відають медичній галузі. Якщо так буде і далі нічого у кращу сторону не зміниться. Потрібно прийняти законопроект щодо децентралізованого управління, щоб працювало медичне самоуправління. Щоб це впровадити необхідно взяти частину досвіду європейських країн та провести відповідні реформи максимально безболісно, - розповів головний медик Рівненщини.

За словами Юрія Осіпчука, після прийняття відповідних змін, влада на місцях зможе сама вирішувати, які заклади мають працювати в певному населеному пункті. А зарплату медперсоналу нараховуватимуть з урахуванням рейтингової системи.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.