Депутати Рівненської облради хочуть виділити гроші на бронежилети, проте не знають як

Сьогодні, 4 червня на засіданні постійної комісії з питань бюджету Рівненської обласної ради член бюджетної комісії Василь Кльоп запропонував виділити кошти з обласного бюджету на придбання бронежилетів та касок для військовослужбовців з Рівненщини, які перебувають на сході України.

- Я пожертвував 34 тисячі особистих коштів на бронежилети для наших військових. Ці кошти збирали у Костополі. На сході гинуть люди, адже в них немає спеціальних засобів захисту. На Волині депутати зібрали кошти та відправили бронежилети. Чому ми не можемо це зробити? Тільки передавати потрібно не кошти, а засоби захисту, тому що кошти йдуть невідомо куди, - сказав Василь Кльоп.

Як зазначалила в.о.директора департаменту фінансів Рівненської ОДА Лілія Біляк, на Волині немає кредиторської заборгованості. А з обласного бюджету не можна виділити кошти на закупівлю бронежилетів.

- Все впирається у механізм здійснення видатків і немає політичної волі наших депутатів, - повідомив присутній на комісії депутат облради Олег Хомич.

Зазначимо, що Волинська обласна рада вже прийняла рішення виділити 2 млн. 20 тис. грн. з обласного бюджету на бронежилети та побутові потреби військових. Це стало можливим після прийняття рішення "Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення заходів розгортання в області 1-го батальйону територіальної оборони". Пізніше цю суму збільшили до 3 мільйонів гривень.

Члени бюджетної комісії Рівненської облради прийняли рішення напрацювати механізм виділення коштів, закупівлі та передачі військовим бронежилетів і касок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Волинські нардепи та активісти допомагають рівненським військовим

Рівняни повезли бронежилети військовим на Донбас

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.