Депутати Рівненської облради задумали збудувати стадіон для картингу

Проект обласного центру позашкільної освіти був презентований на засіданні постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту, яке відбулося 4 червня під головуванням Олега Хомича, - повідомляє прес-служба облради.

У роботі депутатської постійної комісії також взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Приварський та колеги з інших постійних комісій – голова постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти, культури і духовності Світлана Левицька, члени постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків Олексій Кособуцький і Віктор Кривун.

Під час презентації було зазначено, що проект планується реалізувати на території комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, площа якої сьогодні складає близько 8 га.

В центрі позашкільної освіти планується розмістити три комунальні заклади – КЗ «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради, КЗ «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради та Рівненський державний обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді. Планується також побудувати стадіон для занять картинговим спортом та модернізувати трасу для мотокросу.

Світлана Левицька висловила свої побоювання щодо скарг мешканців сусідніх територій на шум від використання картингів та кросових мотоциклів. Однак розробники проекту запевнили, що прилеглі житлові будинки розташовані на достатній відстані і шум не буде спричиняти дискомфорту громадянам.

Основними проблемами щодо реалізації проекту є фінансова сторона – орієнтовно 70 млн. грн. та питання власності на земельну ділянку, адже Рівненська міська рада, ігноруючи численні звернення обласної ради та Станції юних натуралістів впродовж кількох років затягує розгляд питання щодо документального оформлення земельної ділянки, що обліковується за комунальним закладом.

Виходячи з цього члени постійної комісії одноголосно прийняли рекомендації, які передбачають альтернативний шлях оформлення земельної ділянки - знаходження архівних підтверджуючих документів, які у свій час засвідчували передачу землі Станції юних натуралістів.

Оформлення відповідних документів на право власності обласної ради на земельну ділянку дасть можливість реалізувати презентований проект.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.