У Рівному банк хоче залишити без даху малолітню дитину

Родина Наумчуків, що проживає у Рівному по вулиці Мірющенка 32, через заборгованість перед банком може втратити свій будинок. Нагадуємо, що сім’я не змогла сплачувати кредит, коли банк удвічі підняв відсотки. Тиждень тому представники виконавчої служби Рівного не змогли провести примусове виселення. Наразі ж у справі з’явилися нові деталі.

Доля сім’ї, яка виховує малолітню дитину ще не вирішена. Проблеми з банком і надалі переслідують людей.

3 червня представники виконавчої служби знову прийшли примусово виселяти родину. Однак виявилося, що Наумчуки уже не є власниками будинку.

- Не зважаючи на той факт, що у будинку проживає неповнолітня дитина банк продав майно за 20 000 доларів  ще 6 травня 2014 року громадянину Анатолію Пилипаці , - розповідає депутат Рівнеради Анатолій Чугуєвець.

Представники виконавчої служби заявляють, що діють згідно рішення суду.

- Ми просто виконуємо свою роботу. Особисто нашій службі банк не надсилав ніяких документів про купівлю-продаж будинку на Мірющенка  32, - зауважує старший державний виконавець Руслан Полюхович.

У зв’язку з відсутністю представника органів опіки виконавча служба не змогла провести примусове виселення родини Наумчуків.

За словами представників виконавчої служби повторне примусове виселення відбудеться 6 червня 2014 року за умови присутності представника із органів опіки.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.