Міліція Рівненщини шукатиме наркотики до осені

Щороку працівники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків на території Рівненщини проводять оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мак». Проведення таких заходів триватиме до 26 вересня 2014 року.

Як повідомили у Рівненському міськвідділі міліції, мета проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «МАК», спрямованих на виявлення і знищення нелегальних посівів маку та конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів.

Працівники сектору сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Рівненського міського відділу міліції вкотре попереджають мешканців обласного центру, що законодавством передбачено адміністративна та кримінальна відповідальність за незаконне вирощування нарковмісних рослин. 

Так, згідно чинного законодавства, передбачена адміністративна відповідальність за порушення вимог статті 106-2 (Незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку чи конопель) Кодексу України про адміністративні правопорушення. — Незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості до 100 рослин чи конопель у кількості до 10 рослин — тягнуть за собою накладення штрафу від вісімнадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно вирощуваних наркотиковмісних рослин.

— Відповідно до вимог статті 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель)за незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в  кількості від ста до п'ятисот рослин чи конопель у кількості від десяти до п'ятдесяти рослин, — зазначив начальник сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Рівненського міського відділу міліції Вадим Решетило. — Караються штрафом від ста до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років. 

Згідно вимог частини 2 Статті 310 КК України за незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку чи конопель особою, яка була засуджена за цією статтею чи яка раніше вчинила один із злочинів пов’язаних з незаконним обігом наркотиків, або вчинені за попередньою змовою групою осіб з метою збуту, а також незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості п'ятисот і більше рослин чи конопель у кількості п'ятдесят і більше рослин — караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років. 

У разі виявлення незаконного вирощування нарковмісних рослин чи посівів на присадибних ділянках дикоростучих кущів конопель правоохоронці просять громадян телефонувати на лінію «102» чи за телефонами 679-401,679-402.

Ключові слова: 

Коментарі

покажіть мені опєра з БНОНА, який зі взятку, яку він взяв від нарколиги поїхав на Мальдіви чи в Куршавель. Ну шо можна взяти з кончєної людини, яка варить первінтин чи ширку?

і шо тобі видно,на одне око,і те косе?:)))))))отстьогувальчиця:)))ти,з якого хутора,якщо не знаєш сьогоднішньої реальності?

видно попередній коментувач в курсі скільки "отстьогувать" за злочини повязані з наркотиками)))

Міліція Рівненщини шукатиме наркотики до осені:)))))))))))))))))))лише?:)))а,взимку,після тяжких і наполегливих пошуків поїдуть ,хто на Мальдиви,хто в Куршавель?:)))))))))))))))))))))))))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.