У Рівненському СІЗО започаткували бібліотеку

На Рівненщині стартувала благодійна акція “Збір книг для Рівненського слідчого ізолятора”.

Адміністрацією Рівненського слідчого ізолятора започатковано ініціативу по поновленню бібліотечного фонду установи. Враховуючи специфіку закладу, бібліотека установи користується великим попитом у ув’язнених.

У бібліотечному фонді установи присутня різноманітна література, починаючи від історичної, закінчуючи дитячою, так як в установі утримуються й неповонолітні. Найбільшою популярністю користується духовна література. “Читаючи духовну літературу, я не лише духовно збагачуюсь, але й дізнаюсь багато нового для себе”, - ділиться враженнями засуджена Ольга.

Якповідомили з прес-служби управління ДПтС України в Рівненській області, з 1 червня стартувала акція: ”Збір книг для Рівненського слідчого ізолятора”. Ініціативу Рівненського СІЗО підримали небайдужі громадяни, митці та представники видавництв. На сьогоднішній день зібрано вже більше 60 одиниць художньої літератури.

“Книг в бібліотеці ніколи не буває багато. Особи, які утримуються в установі є активними читачами”, - розповідає начальник сектору соціально-виховної та психологічної роботи управління ДПтС України в Рівненській області Олександр Кузик.

Книга є не лише джерелом знань, вона змушує переосмислити свої вчинки та ставлення до життя.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.