Рівненська митниця у травні перерахувала до бюджету понад 376 мільйонів

Це на 159, 3 мільйонів гривень, або на 73,3 відсотки перевищує минулорічний показник. Доведені завдання виконані на 163,2 відс.

«Спостерігаємо позитивну динаміку економічних показників з оподаткованого імпорту у травні цього року, порівняно з минулим. Так, при збільшенні обсягів оподаткованого імпорту на 47,6 відс. у вартісних показниках (з 75,3 млн. дол. США до 111,2 млн. дол. США) та зменшення у вагових характеристиках на 29,2 відс. (з 91,7 тис. тонн до 64,9 тис. тонн), суми сплачених податків збільшилися на 73,3 відс. Рівень митної вартості одиниці ваги збільшився на 0,89 дол. США/кг, (з 0,82 дол. США/кг до 1,71 дол. США/кг). Через оформлення окремих товарів з нульовою ставкою мита (твели, вугілля), - податкове навантаження з оподаткованого імпорту зменшилося на 2,7 відс.», - зазначає в.о. начальника Рівненської митниці Міндоходів Андрій Андрейків.

За результатами вжитих митницею заходів забезпечення контролю за достовірністю декларування та повнотою бази оподаткування товарів, до бюджету додатково надійшло понад 7 млн. грн. Зокрема, 6,3 млн. грн. внаслідок коригування митної вартості товарів,  542,6 тис. грн. – від класифікаційної роботи, ще 205,3 тис. грн. - від контролю за правильністю визначення країни походження товарів, правомірності надання товарам преференційного режиму вільної торгівлі. Про це повідомляє Рівненська митниця Міндоходів.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.